AR 2018/19

Student program 2019 - FELCOPY

Program je vypsán FELCOPY CENTREM pro všechny odběratele ze zvýhodněním pro studenty, učitele, zaměstnance mládežníka vlastnící jednu z uvedených karet ( ISIC, ITIC, ALIVE, CVUT). Využíváním služeb získáváš automaticky body na vlastní účet, ze kterého můžeš body ( odměny ) čerpat kdykoliv během školního roku. Při DTP službách tisku , skenu a podobně získáváš za každých utracených 40Kč 1bod. Platnost bodového konta je 1.semestr s možností převodu všech nasbíraných bodů do dalšího období, semestru, nebo školního roku. Přihlášením do vlastního účtu webu Study.fel1.cz vidíš všechny tvé aktivity, další použití bodů, volby zvýhodněných programů EDU 1,2,3. Body lze použít také v e-shopu nebo přímo v centru. Nejoblíbenější varianta použití nasbíraných bodů je podle ankety na tisk nebo vazbu závěrečné práce.


Stav bodů vidíš vždy při nákupu přímo u pokladny, v administraci svého účtu, nebo si stáhni Aplikaci pro Android.
Nezapomeň, pro síť STUDENT PROGRAMU je nutná registrace prostrednictvím formuláře, nebo vyplníš tištěný formulář v centru.Jak to funguje?

Provedeš registraci kde za první útratu v hodnotě 40Kč získáš startovacích 10 bodů.
Účast v programu je bezplatná, nemusíš nic platit!
Po registraci aktivuješ svoji ISIC kartu na webu.
Po schválení máš aktivovány ISIC SLEVY jako Student, a jsou na veškerý sortiment nebo služby.
Vybereš si program EDU1, EDU2, nebo EDU 3.
K identifikaci vždy používáš personalní číslo karty k nákupu v centru nebo e-shopu.
Aktuální stav bodů zobrazíš po přihlášení nebo v appce.


MÁM PLATNOU ISIC KARTU A KLIKNUTÍM JI CHCI ZAREGISTROVAT

Zánik Student programu nastane neplatností karty, proto si ji včas vždy nech prodlužit, nebo bude účet neaktivní déle než 6.měsíců nebo neodebere-li student služby tiskového centra déle než 1.měsíc. FELCENTRE si vyhrazuje právo zrušit program a to i bez udání důvodu. Objednáli si však student v programu dárek do jednoho měsíce po zrušení účtu, bude mu doručen.Pokud máš aktivován jeden z programů, Tvůj účet nebude nikdy zrušen! Tak pojď. Protože studuješ na vejšce, máš výhody. Uvidíš je to fajn a přátelské.