FAKULTY ČVUT, ÚSTAVY A ŠKOLY

Jednotný Vzor ČVUT

Vyhotovení tvrdé desky

Vázání diplomových prací je provedeno do tvrdých desek s imitací plátna nebo kůže knihařským způsobem. (šitá a lepená vazba). Text desek razíme zlatým, nebo stříbrným písmem, v ČJ nebo i v AJ, Text je ražen i na hřbet vázané práce. Vazba je pevná, dobře se otevírá, má dlouhou životnost a vnitřní strany jsou tištěny na 90g papír pro perfektní vzhled.

Grafický manuál identity a šablony závěrečných prací najdete tady. Tloušťka písma a rozložení ražby desek na formát A4 je jednotný. Vypracované vzory k nahlédnutí najdete v copycentru na čvut fel. 

Vyhotovení měkké desky

Brožura – měkké desky je přesný název tohoto druhu vazby závěrečné práce. Zpravidla se používá pro Bakalářské a Diplomové práce. Na FELu je tato vazba volitelná. Cenově výhodnější provedení.

Standardně necháš svázat dva kusy do měkké vazby, ( nutné odevzdat ) a jednu vazbu do koženky pro sebe domů a prezentaci.

Vizuální styl

Pro všechny fakulty a ústavy je nutnost dodržet Jednotny vizuální styl. Texty na deskách jsou sázeny písmem 24 bodů. Meziřádkový podklad je 4 body. Znak ČVUT je umístěn ve středu desek.

Hotové vzory jsou připraveny k nahlédnutí ve FELCOPY centru na ČVUT Technická 2, Praha 6 Dejvice

Desky předem !

Vyhotovení závěrečné práce není na počkání. DOPORUČUJEME objednat desky min. týden předem !! Práci tak můžete zaslat elektronicky až ji dokončíte. Ceník je individuální dle potřeby. Sleva je na ISIC / ČVUT / ALIVE karty.
šablony písma, loga předních desek jsou ve felcopy centru.

NIC PRO DESKY NETVOŘÍŠ,VŠE JE DLE NORMY PROVÁDĚNO U NÁS.

Nezapomeň:
Objednávku kompletního vyhotovení závěrečné práce, můžeš udělat celou online. Jenže do centra budeš muset tak či tak přijít, protože budeme pro finální svázání potřebovat tvé Originální Zadání závěrečné práce včetně podpisů.  🙂

Body za tisk:
Naspořil jsi body? Tak neváhej a použij je, třeba na tisk. Ceník a kolik bodů potřebuješ na různé slevy najdeš po přihlášení na svém účtu. Pravidelně každý semestr jsou vydávány slevové kupony. 

Formát souboru:
Příjem závěrečné práce, může být odeslán v souboru jako doc, docx, pdf, a dalším textovém editoru. Pamatuj , že opravdu nejjistější je soubor ve formátu PDF. Nedojde k žádnému „překvapivému“ posunutí obrázků či textů, nebo rozhození posloupnosti stran.

Upload práce je možné:
zaslat e-mailem na info@fel1.cz, nebo na svém profilu najdi v menu Nahrát soubor. Stejným způsobem zašleš také Zadání práce v pdf souboru, nebo ho doručíš do centra. Pokud ti nevyhovuje žádný způsob, nebo je soubor velký, zašli ho přes portál Letecká pošta

Vyhotovení tvrdé desky

Vyhotovení měkké desky

Jednotný Vizuální styl

Desky vždy předem !

Víc informací?

224 352 024

Made for Developers & Designers

Build with a simple, beautiful design, Guten is easy to customize further and change to make it your own. With neatly commented code and custom hooks throughout the theme, developers will also love working with the Guten theme.

Hooks: We’ve placed hooks all around the theme making it easier for developers to add in their own code and functionality if you’re not already able to do it within the theme. If you need extra hooks then let us know and we’ll add them!

Simple Design: The theme comes standard with a simple design but it offers lots of different layout options and site-wide color settings and font options allowing you to full change the look and design of the Guten theme.

Search Engine Optimization: Guten is built using only the best coding standards and also follows the WordPress standards while also offering settings to change the different heading tags in the theme, giving you full SEO control.

Fully Responsive: Needing your website to neatly resize down and fit all devices? Guten comes ready for any screen size and will scale down to look good with whichever device your user is viewing it on. Guten is fully responsive!

Wanting a new look? Check out the Guten Child Themes!

Guten Child Themes allow you to instantly change the look of your site. Try them out!

®EF1 CENTRE na CVUT bymymario mayo
M