FAKULTY ČVUT, ÚSTAVY A ŠKOLY

Jednotný Vzor ČVUT

Vyhotovení tvrdé desky

Vázání diplomových prací je provedeno do tvrdých desek s imitací plátna nebo kůže knihařským způsobem. (šitá a lepená vazba). Text desek razíme zlatým, nebo stříbrným písmem, v ČJ nebo i v AJ, Text je ražen i na hřbet vázané práce. Vazba je pevná, dobře se otevírá, má dlouhou životnost a vnitřní strany jsou tištěny na 90g papír pro perfektní vzhled.

Grafický manuál identity a šablony závěrečných prací najdete tady. Tloušťka písma a rozložení ražby desek na formát A4 je jednotný. Klasický vzor obsahuje tři řádky zlacení, nový vzor je od deset řádků podle fakulty. Vypracované vzory k nahlédnutí najdete v copycentru na čvut fel. 

Na vnitřní stranu desek je vložena foliová kapsa pro CD/DVD. Výrobu desek objednávejte předem, není na počkání. Pokud chcete desky v anglickém jazyce dopište požadavek do poznámky.

Vyhotovení měkké desky

Brožura – měkké desky je přesný název tohoto druhu vazby závěrečné práce. Zpravidla se používá pro Bakalářské a Diplomové práce. Na FELu je tato vazba volitelná. Cenově výhodnější provedení, které je včetně tisku vnitřních stran na 90g papír. Opět nic doma pro obálku netvoříš, všechno je podle vzoru vytištěno, laminováno, ušito a svázáno u nás.

Standardně necháš svázat dva kusy do měkké vazby. ( nutné odevzdat ). Originál zadání práce nezapomeň doručit do centra. Tlačítkem níže zvolíš formulář pro vyplnění objednávky závěrečné práce.

Hotové vzory jsou připraveny k nahlédnutí v copycentru na ČVUT

Technická 2, Praha 6 Dejvice. copycentrum je veřejné pro všechny bez jakéhokoliv omezení.

centrum nekonkuruje v kvantitě

Desky předem !

Vyhotovení závěrečné práce není na počkání. DOPORUČUJEME objednat desky min. týden předem !! Práci tak můžete zaslat elektronicky až ji dokončíte. Ceník je individuální dle potřeby. Sleva je na ISIC / ČVUT / ALIVE karty.
šablony písma, loga předních desek jsou ve felcopy centru.

NIC PRO DESKY NETVOŘÍŠ,VŠE JE DLE NORMY PROVÁDĚNO U NÁS.

Nezapomeň:
Objednávku kompletního vyhotovení závěrečné práce, můžeš udělat celou online. Jenže do centra budeš muset tak či tak přijít, protože budeme pro finální svázání potřebovat tvé Originální Zadání závěrečné práce včetně podpisů.  🙂

Body za tisk:
Naspořil jsi body? Tak neváhej a použij je, třeba na tisk. Ceník a kolik bodů potřebuješ na různé slevy najdeš po přihlášení na svém účtu. Pravidelně každý semestr jsou vydávány slevové kupony. 

Formát souboru:
Příjem závěrečné práce, může být odeslán v souboru jako doc, docx, pdf, a dalším textovém editoru. Pamatuj , že opravdu nejjistější je soubor ve formátu PDF. Nedojde k žádnému „překvapivému“ posunutí obrázků či textů, nebo rozhození posloupnosti stran.

Upload práce je možné:
zaslat e-mailem na info@fel1.cz, nebo na svém profilu najdi v menu Nahrát soubor. Stejným způsobem zašleš také Zadání práce v pdf souboru, nebo ho doručíš do centra. Pokud ti nevyhovuje žádný způsob, nebo je soubor velký, zašli ho přes portál Letecká pošta

Vyhotovení tvrdé desky

Vyhotovení měkké desky

Jednotný Vizuální styl

Desky vždy předem !

Víc informací?

224 352 024

®EF1 CENTRE na CVUT bymymario mayo
M