S NÁMI V PRVNÍ ŘADĚ

AKADEMICKÝ ROK 2019/2020.

Centrum nabízí jedinečnou službu pro studenty s platným ISIC průkazem vydaným z více jak 127 zemí.
Cíl Programu ? Zjednodušit mobilitu studentů s maximální slevou při nákupu a možností spoření bodů.

APLIKACE JE ZDARMA

Stáhneš si z e-obchodu pro smart telefon aplikaci STOCARD. Stáhnout

VYZKOUŠEJ

Naskenuješ nebo ručně vložíš číslo ISIC po registraci z e-mailu. Registrovat a aktivovat

PLATNOST

Platnost slev máš po celou dobu studia. Do aplikaci vložíš i jiné slevové karty obchodních domů a pod.

Pro koho ?

Program je vypsán pro všechny odběratele ze zvýhodněním pro studenty, učitele, zaměstnance mládežníka vlastnící jednu z uvedených karet ( ISIC, ITIC, ALIVE, CVUT). Využíváním služeb získáváš automaticky body na vlastní účet, ze kterého můžeš body čerpat kdykoliv během školního roku

Jak funguje

Při službách tisku , skenu a podobně získáváš v centru za každých utracených 40Kč 1bod. Platnost bodového konta je 1.semestr s možností převodu všech nasbíraných bodů do následujícího školního roku. Převod a použití bodů v e-shopu je podmíněno členstvím, které jednoduše aktivuješ na svém účtu.

Slevy programů

Přihlášením do vlastního účtu na webu Study.fel1.cz a aktivací ISIC karty aktivuješ okamžitě svůj výhodnější ceník označený EDU1, EDU2, EDU3, FEL pro všechny služby a produkty centra. Nejoblíbenější varianta použití nasbíraných bodů je podle ankety na tisk nebo vazbu závěrečné práce.

Aplikace v mobilu

Stav bodů vidíš vždy při nákupu přímo u pokladny, nebo v administraci svého účtu. Po registraci obdržíš e-mail, kde bude návod jak zdarma nainstalovat aplikaci a vložit kód isic do mobilního telefonu. Platnost aplikace máš po celou dobu studia. Jednoduše v centru ukážeš kód a sytém našte všechny slevy.

Zánik slev a výhod

Zánik Student programu nastane neplatností karty, proto si ji včas vždy nech prodloužit, nebo bude účet neaktivní déle než 6.měsíců. Centrum si vyhrazuje právo zrušit program a to i bez udání důvodu. Objedná li si však student v programu dárek do jednoho měsíce po zrušení účtu, bude mu doručen.

COOL

Pokud máš aktivován jeden z programů, Tvůj účet nebude nikdy zrušen! Tak pojď. Protože studuješ na vejšce, máš výhody. Uvidíš je to fajn a přátelské. Někdy dostaneš také informace do e-mailu o novinkách nebo totálním slevovým výprodejům licencí, papírnictví, kancelářských potřeb a elektroniky.

ONLINE VÝHODY

Členové získají odměnu 100 Kč na svůj účet do peněženky při aktivaci programu na celý 1 školní rok ( tedy 10. měsíců )

PROGRAM JE PRO VŠECHNY FAKULTY A ŠKOLY.

Získejte lepší podmínky a slevy na ISIC ještě dnes!

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Nikdo není perfektní a my se rádi přiučíme.

STUDENT PROGRAM je služba pro majitele karet, díky kterému můžete čerpat unikátní výhody a mít přístup k jedinečnému obsahu.

Pokud období skončilo nebo nejsi nadále student můžeš své členství a program prodloužit ZDE.

Pokud ještě nemáš vytvořen uživatelský účet, pokračuj jeho vytvořením a aktivací služby ZDE. Pokud už účet máš, stačí se přihlásit do svého profilu. Tam už na tebe bude čekat možnost aktivace karty.

Pokud už účet na FEL1.cz máš, není potřeba si zakládat nový účet. Nabídka Student programu na tebe čeká po přihlášení do stávajícího profilu.

Zapomněli jste heslo ke svému účtu? To se občas stane každému. Stačí si heslo k účtu obnovit. Obnovit heslo.

Členství je možné kdykoliv zrušit. Stačí, když v odkazu ve tvé e-mailové schránce klikneš na “ zrušit členství v síti ISIC „. Pozastavení členství a služeb proběhne při žádosti ihned a osobní a platební údaje budou smazány dle nařízení GDPR do 10 dnů. 

2018

Až 40% sleva

2019

Až 30% sleva

2020

Až 60% sleva

2021

Až 20% sleva

PŘIHLÁSIT SE K ČLENSTVÍ A NOVINKÁM!

®EF1 CENTRE na CVUT bymymario mayo
M