STUDENT PROGRAM AR 2019/2020

Pro koho ?

Program je vypsán pro všechny odběratele ze zvýhodněním pro studenty, učitele, zaměstnance mládežníka vlastnící jednu z uvedených karet ( ISIC, ITIC, ALIVE, CVUT). Využíváním služeb získáváš automaticky body na vlastní účet, ze kterého můžeš body čerpat kdykoliv během školního roku

Jak funguje

Při službách tisku , skenu a podobně získáváš v centru za každých utracených 40Kč 1bod. Platnost bodového konta je 1.semestr s možností převodu všech nasbíraných bodů do následujícího školního roku. Převod a použití bodů v e-shopu je podmíněno členstvím, které jednoduše aktivuješ na svém účtu.

Slevy programů

Přihlášením do vlastního účtu na webu Study.fel1.cz a aktivací ISIC karty aktivuješ okamžitě svůj výhodnější ceník označený EDU1, EDU2, EDU3, FEL pro všechny služby a produkty centra. Nejoblíbenější varianta použití nasbíraných bodů je podle ankety na tisk nebo vazbu závěrečné práce.

Aplikace v mobilu

Stav bodů vidíš vždy při nákupu přímo u pokladny, nebo v administraci svého účtu. Po registraci obdržíš e-mail, kde bude návod jak zdarma nainstalovat aplikaci a vložit kód isic do mobilního telefonu. Platnost aplikace máš po celou dobu studia. Jednoduše v centru ukážeš kód a sytém našte všechny slevy.

Zánik slev a výhod

Zánik Student programu nastane neplatností karty, proto si ji včas vždy nech prodloužit, nebo bude účet neaktivní déle než 6.měsíců. Centrum si vyhrazuje právo zrušit program a to i bez udání důvodu. Objedná li si však student v programu dárek do jednoho měsíce po zrušení účtu, bude mu doručen.

COOL

Pokud máš aktivován jeden z programů, Tvůj účet nebude nikdy zrušen! Tak pojď. Protože studuješ na vejšce, máš výhody. Uvidíš je to fajn a přátelské. Někdy dostaneš také informace do e-mailu o novinkách nebo totálním slevovým výprodejům licencí, papírnictví, kancelářských potřeb a elektroniky.

PROGRAM JE PRO VŠECHNY FAKULTY A ŠKOLY.

2018

Až 40% sleva

2019

Až 30% sleva

2020

Až 60% sleva

2021

Až 20% sleva

PŘIHLÁSIT SE K ČLENSTVÍ A NOVINKÁM!

®EF1 CENTRE na CVUT bymymario mayo
M